سرخط خبرها
Your SEO optimized title page contents Your SEO optimized title page contents
خانه / دسته‌بندی نشده / یتیم بدون مسکن در قزوین نخواهیم داشت

یتیم بدون مسکن در قزوین نخواهیم داشتسرویس :

قزوین
-


زمان :  
۱۳۹۷/۱/۲۸ – ۰۸:۰۹
شناسه خبر :
۶۹۹۸۹۷مدیرکل کمیته امداد استان قزوین:

یتیم بدون مسکن در قزوین نخواهیم داشت

خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: برنامه ریزی برای تحقق شعار «یتیم بدون مسکن نداشته باشیم» را از سال ۹۶ آغاز کردیم و تا پایان سال جاری انشاالله در سطح استان ما یتیم بدون مسکن نخواهیم داشت

به گزارش خبرگزاری شبستان از قزوین به نقل از روابط عمومی کمیته امداد استان قزوین، مجید مومنی در دیدار با نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: یکی از مسائل جدی در رفع نیازهای زندگی مددجویان، مسکن است و برنامه ریزی برای تحقق شعار «یتیم بدون مسکن نداشته باشیم» را از سال 96 آغاز کردیم و تا پایان سال جاری انشاالله در سطح استان ما یتیم بدون مسکن نخواهیم داشت و در شهر اقبالیه که یکی از نقاط محروم استان است این شعار را محقق کردیم.

 

وی ادامه داد: درسال گذشته 425 واحد مسکونی تحویل مددجویان دادیم که برای خرید این تعداد واحد مسکونی نزدیک به 130 میلیارد ریال از محل کمک های خیرین و مردم نوعدوست و اعتبارات این نهاد هزینه شده است.

 

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین با اشاره به اینکه جمع بندی عملکرد سال 96 نسبت به سال 95 نشان دهنده تحقق 125 درصدی مجموع کمک های مردمی به این نهاد در استان است، خاطر نشان کرد: سال گذشته یکی از برنامه های جدی کمیته امداد همکاری با موسسات و خیریه ها بوده تا بتوانیم خدمات شفاف، منظم و یکپارچه را برای ارتقای وضعیت نیازمندان داشته باشیم.

 

در ادامه نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: مراجعان به دفاتر نمایندگان می توانند یکی از شاخص های مناسب برای ارزیابی وضعیت جامعه و عملکرد دستگاه های مختلف باشند.

 

سیده حمیده زرآبادی با تقدیر از تلاش های امدادگران در خدمت به مردم عنوان کرد: خوشبختانه ساختار پاسخگویی به مراجعان در کمیته امداد بسیار خوب است و براساس ارزیابی های انجام شده مردم از عملکرد کمیته امداد استان قزوین رضایت دارند.

 

وی افزایش کمک های مردمی به کمیته امداد را نشان دهنده اعتماد اقشار مختلف دانست و گفت: افزایش کمک های مردمی به کمیته امداد یک فرصت است که باید با برنامه این مرحله را مدیریت کرد.

 

نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: توجه به اشتغال پایدار و استفاده از ظرفیت های تولیدی در حوزه توان مددجویی یکی از اقداماتی است که باید به آن توجه شود.

 

پایان پیام/293


ضمیمه :

کلید ‫واژه‌ها:

|

|

|


Source link

درباره ی مصطفی

همچنین ببینید

مجلس عزاداری شهادت امام حسن مجتبی(ع) در دفتر حضرت حضرت آیت‌الله العظمی صافی گلپایگانی

مجلس عزاداری شهادت امام حسن مجتبی(ع) در دفتر حضرت حضرت آیت‌الله العظمی صافی گلپایگانی مجلس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.