سرخط خبرها
Your SEO optimized title page contents Your SEO optimized title page contents
خانه / دسته‌بندی نشده / پیشنهاد همکاری حزب دانش آموختگان با سایر احزاب در حوزه سیاست خارجی

پیشنهاد همکاری حزب دانش آموختگان با سایر احزاب در حوزه سیاست خارجی

احمد شریف، دبیر کل حزب همبستگی دانش اموختگان در مورد رئوس برنامه های این حزب در سال 97 به خبرنگار احزاب خبرگزاری شبستان گفت: این حزب در سال جدید فعالیتهای متنوعی از جمله برگزاری نشست های کارشناسی در حوزه مدیریت شهری را برگزار کرد که نتیجه خوبی  داشت و منجر به ارایه یک برنامه مدون در مدیریت شهر تهران شد که به شهردار تهران ارایه کردیم.

دبیر کل حزب همبستگی دانش اموختگان  اظهار کرد: در سال جدید با توجه به تصمیم شورای مرگزی حزب و راهبرد آن، در دو کنگره این حزب در سال 96  تعیین و برای 2 سال اتی مشخص شد.

وی گفت: برای سال 97 قرار شد که این حزب به شناسایی 3 موضوع چالش در حوزه های گوناگون بپردازد که یکی از آنها بحران آب در بخش مرکزی و اسیب های اجتماعی است.

شریف با اشاره به رکود در حوزه اقتصاد افزود: دولت با انکه توانست تورم را مهار کند اما همچنان در حوزه اقتصاد با رکود مواجه هستیم و البته مشکلات اقتصادی عوامل متعددی را در بر می گیرد.

وی با اشاره به شناسایی 3 ابر چالش به شکل فصلی در کشور اظهار کرد: این موضوع با حضور کارشناسان عالی رتبه در دفتر حزب به بحث گذاشته شد و پس از پایان هر جلسه نتیجه به شکل یک پروپوزال به مسئولان پیشنهاد می شود.

وی گفت: این حزب بنا به ماهیت دانشگاهی جایگاه مناسبی دارد و می تواند نظرات کارشناسان در مورد چالش های جامعه را ارایه دهد تا مشکلات جامعه پیشگیری و به بحران تبدیل نشود.

شریف ادامه داد: در حوزه سیاست خارجی کمیته ای در این حزب تبین شد و ما معتقدیم که از نظرات احزاب در حوزه سیاست خارجی استفاده نشده است و نظر ما این است که از پتاسیل احزاب تا این لحظه در این موضوع استفاده نشده است و امیدواریم برای برقرای با افکار عمومی سایر کشورها از این ظرفیت استفاده شود و مورد استقبال مسئولان قرار گیرد به همین جهت با سایر احزاب در حوزه سیاست خارجی پیشنهاد همکاری داده ایم.

 

 

پایان پیام/34


ضمیمه :

کلید ‫واژه‌ها:

|

|

|


Source link

درباره ی مصطفی

همچنین ببینید

مجلس عزاداری شهادت امام حسن مجتبی(ع) در دفتر حضرت حضرت آیت‌الله العظمی صافی گلپایگانی

مجلس عزاداری شهادت امام حسن مجتبی(ع) در دفتر حضرت حضرت آیت‌الله العظمی صافی گلپایگانی مجلس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.