Your SEO optimized title page contents Your SEO optimized title page contents
خانه / دسته‌بندی نشده / والایش کانون ها و گفتمان سازی، دو اقدام اساسی برای کیفی سازی کانون ها

والایش کانون ها و گفتمان سازی، دو اقدام اساسی برای کیفی سازی کانون هاسرویس :

یزد
-


زمان :  
۱۳۹۷/۱/۲۸ – ۰۸:۳۰
شناسه خبر :
۶۹۹۹۰۱

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از یزد، حجت الاسلام مصطفی گرجی، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد یزد روز گذشته (۲۷ فروردین) با علی زینی وند، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد دیدار و گفت و گو کرد.

 

حجت الاسلام گرجی، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد یزد در ابتدای این نشست گفت: حوزه کاری فعالیت های کانون های مساجد در سطح کشور با توجه به تصویب اساسنامه، مبتنی بر حوزه های کودکان، نوجوانان و بانوان (خانواده)است.

 

وی افزود: ما امروزه به نوعی از بخش هنردر فهم آموزه های دینی غفلت کرده ایم و در زمینه مخاطب شناسی نیز به تناسب تقاضای مخاطب عرضه نکرده ایم.

 

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد یزد خاطرنشان کرد: ماموریت ما جذب قشر خاکستری در جامعه و به خصوص مساجد است که بایستی با شناخت دقیق و به تعبیر قرآن ( بلسان قومه) در جهت جذب جوانان و احیای کارکردهای مساجد گام برداریم.

 

وی گفت: هنر به عنوان ابزاری مهم و اثرگذار در جهت فهم دین است که خداوند متعال نیز بارها از آن در قرآن برای فهم کلام خود استفاده کرده است.

 

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد یزد بیان کرد: یکی از مشکلات امروز ما تداخل کاری و موازی کاری است که ما معتقدیم بایستی هر کدام از نهادها بر اساس ماموریت و وظیفه خود فعالیت کنند و فرایندی صحیح از ورودی و خروجی مطلوب داشته باشند.

 

حجت الاسلام گرجی ادامه داد: والایش کانون ها و گفتمان سازی به عنوان اقدامات اساسی ما است که پس از تصویب اساسنامه آن را دنبال می کنیم و معتقدیم که بایستی علاوه بر افزایش کمی کانون ها در راستای کیفیت نیز گام برداشته شود.

پایان پیام/449


ضمیمه :

کلید ‫واژه‌ها:

|

|

|


Source link

درباره ی مصطفی

همچنین ببینید

حوزه نیوز :برگزاری جشن‌های شعبانیه در تمام مساجد بجنورد

حجت‌الاسلام ناصر هدایتی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در خراسان شمالی اظهار داشت: جشن‌های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *