سرخط خبرها
Your SEO optimized title page contents Your SEO optimized title page contents
خانه / دسته‌بندی نشده / حوزه نیوز :مبلغین آسیب های اشرافی گری در جامعه را تبیین کنند

حوزه نیوز :مبلغین آسیب های اشرافی گری در جامعه را تبیین کنند

حجت الاسلام عبدالرحیم نجفقلی زاده سرایی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در ارومیه، بر لزوم تلاش برای عمل به شعار سال مبنی بر حمایت از کالای ایرانی تاکید کرد و اظهار داشت: پشتیبانی از کار و کارگر و محصول ایرانی باید وظیفه همگانی قلمداد شود.

وی با بیان اینکه عمل به منویات رهبری در همه زمینه ها باید مورد توجه اقشار مختلف مردم قرار گیرد، افزود: حمایت از کالای ملی وظیفه هر ایرانی است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی با بیان این مطلب که شعار سال یک موضوع چند وجهی است، خاطرنشان کرد: این موضوع صرفا اقتصادی نبوده و از ابعاد فرهنگی و سیاسی نیز برخوردار است.

حجت الاسلام نجفقلی زاده سرایی، ساده زیستی و پرهیز از اشرافی گری و زندگی تجملاتی را از جمله مولفه های عمل به شعار سال و یک حرکت فرهنگی دانست.

وی با بیان اینکه روحانیان و فرهنگیان در این زمینه باید پیشگام باشند، افزود: متاسفانه روحیه اشرافی گری در جامعه  ایجاد شده است که بایستی مبلغین دینی و مسولین فرهنگی برای تغییر و اصلاح این سبک زندگی اهتمام جدی ورزند.

وی حمایت از کالای ایرانی را یکی از سیاست های ابلاغی در حوزه اقتصاد مقاومتی دانست و بیان داشت: در صورت عمل به شعار سال می توان کشور را در مقابل تحریم و تهدیدات اقتصادی مقاوم کرد.

انتهای پیام


Source link

درباره ی مصطفی

همچنین ببینید

مجلس عزاداری شهادت امام حسن مجتبی(ع) در دفتر حضرت حضرت آیت‌الله العظمی صافی گلپایگانی

مجلس عزاداری شهادت امام حسن مجتبی(ع) در دفتر حضرت حضرت آیت‌الله العظمی صافی گلپایگانی مجلس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.