Your SEO optimized title page contents Your SEO optimized title page contents
خانه / دسته‌بندی نشده / حوزه نیوز :خطر نفوذ فرهنگی دشمن را باید جدی گرفت

حوزه نیوز :خطر نفوذ فرهنگی دشمن را باید جدی گرفت

حجت الاسلام و المسلمین محمد حسین مختاری در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» با اشاره به مطلب فوق اظهار داشت: هر چند که در حال حاضر مساله اقتصاد و معیشت مردم در اولویت قرار دارد اما توجه به حل مشکلات اقتصادی نباید باعث شود که از اهمیت مباحث فرهنگی در کشور غافل شویم.

وی افزود: مقام معظم رهبری بارها نسبت به خطر نفوذ و تهاجم فرهنگی دشمن هشدار داده و نسبت به برخی کم کاری ها و ضعف ها در این عرصه ابراز نگرانی کرده اند.

این استاد و محقق حوزوی همچنین با بیان این که برای رفع خطر نفوذ فرهنگی نیاز به عزم و اراده ملی و دغدغه مندی همگانی داریم، گفت: اگر ما نسبت به خطر نفوذ فرهنگی بی توجه و کم توجه باشیم، خسران و آسیب آن متوجه کلیت جامعه و نظام می شود چرا که امروز دشمن همه توان خود را در عرصه جنگ نرم که ماهیتی فرهنگی دارد به کار گرفته و از همه ابزارها برای تحقق اهدافش استفاده می کند.

وی خاطرنشان کرد: آنچه مهم است این که ما به دور از فضای جناحی و پرهیز از دو قطبی سازی از بیانات و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب تبعیت کنیم و در شناخت اهداف دشمن و مقابله با توطئه های فرهنگی آن ، هم بصیرت لازم را داشته باشیم و هم در جای خود شجاعت و درایت.

۳۱۳/۸


Source link

درباره ی مصطفی

همچنین ببینید

خمس جایزه :: Leader.ir

خمس جایزه :: Leader.ir صفحه اول فقه و احکام شرعی احکام روزانه خمس جایزه 28 …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.