Your SEO optimized title page contents Your SEO optimized title page contents
خانه / دسته‌بندی نشده / حوزه نیوز :تشکیل پایگاه های اوقات فراغت در سطح کردستان

حوزه نیوز :تشکیل پایگاه های اوقات فراغت در سطح کردستان

حجت الاسلام مختار کرمی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در استان کردستان با اشاره به اهمیت فصل تابستان برای نوجوانان و جوانان اظهار داشت: اوقات فراغت می تواند به عنوان یک پتانسیل بسیار خوب در توسعه علوم و معارف به یاری جوانان بیاید.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان با اذعان به اینکه مسئولان فرهنگی هنوز به صورت منظم، دقیق و تخصصی برای اوقات فراغت تابستان فکری نکرده اند، گفت: خوشبختانه اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان در طول سال به ویژه ایام تعطیلات تابستان برنامه های فرهنگی و مذهبی بسیاری برای نوجوانان و جوانان این خطه دارد.

این مسئول فرهنگی عنوان کرد: تلاش و برنامه ریزی اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان تنها در سطح شهر سنندج متمرکز نیست، بلکه برای شهرستانهای تابعه استان برنامه های فرهنگی و مذهبی بسیاری تدارک دیده است.

حجت الاسلام کرمی با اشاره به اینکه امسال در طرح اوقات فراغت تابستانه در شهرستانهای استان کردستان پایگاه هایی ایجاد کرده ایم، گفت: برای نمونه بیش از 17 پایگاه طرح اوقات فراغت برای نوجوانان و جوانان سقزی توسط مبشرین فرهنگی این اداره کل ایجاد می شود.

وی با اشاره به اینکه ایجاد این پایگاه ها نقش بسیار مهمی در پر کردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان دارد و آنان را از تهاجم فرهنگی دشمنان حفظ می کند، بیان داشت: سعی و تلاش ما در تابستان سالجاری این بوده است این پایگاه ها در روستاها و حاشیه شهرستانهای استان کردستان احداث شوند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: استقبال از پایگاه طرح اوقات فراغت این اداره کل چشمگیر می باشد و همانند سالهای گذشته مورد استقبال جوانان و نوجوانان قرار گرفته است.

حجت الاسلام کرمی به فعالیت های فرهنگی پایگاه های اوقات فراغت اشاره و اظهار کرد: در این پایگاه ها برنامه های متنوع بسیاری با اولویت تفکیک جنسیتی در حوزه های فرهنگی، دینی، هنری و… برای شرکت کنندگان در طرح برگزار می شود.


Source link

درباره ی مصطفی

همچنین ببینید

خمس جایزه :: Leader.ir

خمس جایزه :: Leader.ir صفحه اول فقه و احکام شرعی احکام روزانه خمس جایزه 28 …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.