Your SEO optimized title page contents Your SEO optimized title page contents
خانه / دسته‌بندی نشده / اصول پدافند غیرعامل باید در جانمایی مرزهای چیلات و چنگوله رعایت شود

اصول پدافند غیرعامل باید در جانمایی مرزهای چیلات و چنگوله رعایت شودسرویس :

ایلام
-


زمان :  
۱۳۹۷/۱/۲۸ – ۱۴:۱۱
شناسه خبر :
۷۰۰۰۴۵

به گزارش خبرنگار شبستان از ایلام، احمد کرمی، ظهر امروز (۲۸ فروردین) در نشستی در خصوص طرح جامع مرز و بازارچه های مرزی چیلات و چنگوله اظهار کرد: امروزه نقاط مرزی رسمی از مهم ترین کانون های فعالیت های تجاری و بازرگانی است پس باید در تدوین این نقاط تمامی اصول مورد نیاز رعایت شود.

 

وی، تصریح کرد: در طراحی جامع بازارچه های مرزی در کنار اینکه باید تمامی زیرساخت های مورد نیاز دیده شود، اصول امنیتی و دفاعی به منظور جلوگیری از هرگونه تهدیدی نیز لحاظ شود.

 

معاون استاندار ایلام، با بیان اینکه بدون شک رعایت این مسائل در موفقیت اهداف راه اندازی این بازارچه تاثیر شایان توجهی به همراه دارد، یادآور شد: آنگونه که باید در مرز مهران اصول پدافند غیرعامل دیده نشده پس در مرزهای جدید چیلات و چنگوله باید اصول پدافند غیرعامل مورد دقت نظر مجریان قرار گیرد.

 

وی، راه اندازی مرزهای چیلات و چنگوله را ضروری دانست و گفت: با توجه به تردد زائران از مرز مهران تداخلی در روند صادرات کالا ایجاد می شود که باید با راه اندازی این مرزها بتوانیم حجم فعالیت در مرز مهران را کاهش دهیم.

 

معاون عمرانی استاندار ایلام، ادامه داد: در طرح های طرح های جدید مرزی باید به گونه عمل کنیم که نیازهای ۵۰ سال آینده لحاظ شود تا با کمبودی در آینده روبرو نشویم.

 

وی، در پایان خاطرنشان کرد: کاربری مرز چیلات بازارچه و پایانه است و همزمان با فعالیت های اقتصادی و تردد کالا و خدمات، زوار و مسافران نیز می توانند از این نقطه مرزی تردد داشته باشند.

پایان پیام/493


ضمیمه :

کلید ‫واژه‌ها:

|

|

|


Source link

درباره ی مصطفی

همچنین ببینید

حوزه نیوز :برگزاری جشن‌های شعبانیه در تمام مساجد بجنورد

حجت‌الاسلام ناصر هدایتی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در خراسان شمالی اظهار داشت: جشن‌های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *